ZENİCETAM 500 mg film tablet

İlaç Marka İsmi: ZENİCETAM 500 mg film tablet
Levetirasetam adlı etken maddeyi içinde bulundurur.

ZENİCETAM 500 mg sırasıyla, Sinir Sistemi; Antiepileptikler; Diğer Antiepileptikler ve Levetirasetam olarak sınıflandırılmış şekilde, N03AX14 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle alabileceğiniz ZENİCETAM 500 mg , SANOFİ İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.
ZENİCETAM 500 mg için kısa bilgi ve prospektüs pdf belgeleri aşağıdadır.(Endikeleri, ZENİCETAM ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi ZENİCETAM 500 mg film tablet hakkında bilinmesi gereken hususları içerir.)

ZENİCETAM 500 mg film tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

ZENİCETAM 500 mg film tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

ZENİCETAM 500 mg film tablet kısa ürün bilgisi
ZENİCETAM 500 mg film tablet kısa ürün bilgisi

ZENİCETAM da dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. ZENİCETAM ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.

Yorum Yap