ZALTRAP 100 mg/4 ml I.V. İnfüzyonluk Konsantre Çözelti

Aflibersept etken maddesini içinde bulunduran ZALTRAP 100 mg/4 ml I.V. İnfüzyonluk Konsantre Çözelti, sırasıyla; Duyu organları, Oftalmolojik İlaçlar, Oküler Vasküler Bozukluk İlaçları, Antineovaskülarizasyon ajanları ve Aflibersept şeklinde sınıflandırılmış olup, S01LA05 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal  reçeteyle temin edebileceğiniz ZALTRAP, SANOFİ SAĞLIK ÜRÜNLERİ  firmasının ürünüdür.

ZALTRAP 100 mg/4 ml Flakon için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, ZALTRAP ne ilacıdır; ZALTRAP’a başlamadan önce uyulması gerekenler, ZALTRAP dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; ZALTRAP kullanım şekli; ZALTRAP Flakon yan etkisi, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi ZALTRAP Flakon ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

ZALTRAP 100 mg/4 ml I.V. İnfüzyonluk Konsantre Çözelti’ye ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

ZALTRAP 100 mg-4 ml I.V. İnfüzyonluk Konsantre Çözelti'ye ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

ZALTRAP 100 mg/4 ml I.V. İnfüzyonluk Konsantre Çözelti’nin Kısa Ürün Bilgisi

ZALTRAP 100 mg-4 ml I.V. İnfüzyonluk Konsantre Çözelti'nin Kısa Ürün Bilgisi

ZALTRAP da dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde etkiler. ZALTRAP’ı size verilen dozlardan daha fazla kullanmayınız. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

 

Yorum Yap