YONDELIS 1 MG IV

İlaç Marka İsmi: YONDELIS 1 mg  IV Konsantre İnfüzyonluk Çözelti İçin Toz.

YONDELIS 1 mg için kısa bilgi ve prospektüs pdf belgeleri aşağıdadır.( Endikeleri, YONDELIS ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi YONDELIS 1 mg IV hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar. )

YONDELIS 1 mg IV kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

YONDELIS 1 mg IV kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

YONDELIS 1 mg IV kısa ürün bilgisi
YONDELIS 1 mg IV kısa ürün bilgisi

Endikasyon bilgisi: Trabektedin adlı etken maddeyi içinde bulundurur. YONDELIS,  lokal ileri ve metastatik liposarkom ve leiyomiyosarkomda; kanserli hücrelerin üremesini önler.

YONDELIS 1 mg IV sırasıyla, Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar; Antineoplastik ajan; Alkaloidler ve Diğer Doğal Ürünler; trabektedin olarak sınıflandırılmış şekilde, L01CX01 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle alabileceğiniz YONDELIS 1 mg IV, JOHNSON AND JOHNSON SIHHI MALZEME SANAYİ  firmasının ürünüdür.

YONDELIS da dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. YONDELIS ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.

 

Yorum Yap