WILENTIN 250 mg sert kapsül

İlaç Marka İsmi: WILENTIN 250 mg sert kapsül
Endikasyon bilgisi: Trientin adlı etken maddeyi içinde bulundurur. WILENTIN, D-Penisilamini tolere edemeyen Wilson hastalığı vakalarında kullanılır.
WİLENTİN sırasıyla, Sindirim Sistemi ve metabolizma, Diğer sindirim kanalı ve metabolizma ürünleri, Çeşitli sindirim
kanalı ve metabolizma ilaçları; trientin olarak sınıflandırılmış şekilde, A16AX12 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle alabileceğiniz WİLENTİN, TRPHARM İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.

WILENTIN için kısa bilgi ve prospektüs pdf belgeleri ( Endikeleri, WILENTIN ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi WILENTIN 250 mg sert kapsül hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar. )

WİLENTİN 250 mg sert kapsül kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)
WİLENTİN 250 mg sert kapsül kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

WİLENTİN 250 mg sert kapsül kısa ürün bilgisi
WİLENTİN 250 mg sert kapsül kısa ürün bilgisi

WİLENTİN de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. WİLENTİN ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.
WİLENTİN ‘i size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız ya da ilacı bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla ilaca devam etmeyi uzattığınız takdirde hastalığınızda  bir iyileşme sağlanmaz, aksine sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

Yorum Yap