VOSEVİ Film Kaplı Tablet

VOSEVİ için kısa bilgi ve prospektüs pdf belgeleri ( Endikeleri, VOSEVİ ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi VOSEVİ Film Kaplı Tablet hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar. )

VOSEVİ Film Kaplı Tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

VOSEVİ Film Kaplı Tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

VOSEVİ Film Kaplı Tablet kısa ürün bilgisi
VOSEVİ Film Kaplı Tablet kısa ürün bilgisi

VOSEVİ de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. VOSEVİ ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.
VOSEVİ’i size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız ya da ilacı bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla ilaca devam etmeyi uzattığınız takdirde hastalığınızda  bir iyileşme sağlanmaz, aksine sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

İlaç Marka İsmi: VOSEVI 400 mg /100 mg /100 mg Film Kaplı Tablet
Endikasyon bilgisi: sofosbuvir, velpatasvir ve voksilaprevir adlı etken maddeyi içinde bulundurur. VOSEVİ, hepatit C tedavisinde, antiviral olarak;
VOSEVİ sırasıyla, Antienfektifler, Sistemik Antiviraller, Direkt Etkili Antiviral ilaçlar  ve sofosbuvir +voksilaprevir + velpatasvir olarak sınıflandırılmış şekilde, J05AP56 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle alabileceğiniz VOSEVİ, Gilead Sciences İlaç firmasının ürünüdür.

Yorum Yap