VİTACEF 400 mg Efervesan Tablet

VİTACEF 400 mg için kısa bilgi ve prospektüs pdf belgeleri ( Endikeleri, VİTACEF ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi VİTACEF 400 mg Efervesan Tablet hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar. )

VİTACEF 400 mg Efervesan Tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

VİTACEF 400 mg Efervesan Tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

VİTACEF 400 mg Efervesan Tablet kısa ürün bilgisi

VİTACEF 400 mg Efervesan Tablet kısa ürün bilgisi

 

VİTACEF de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz VİTACEF ‘i nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. VİTACEF ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.
VİTACEF ‘i size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız ya da ilacı bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla ilaca devam etmeyi uzattığınız takdirde hastalığınızda  bir iyileşme sağlanmaz, aksine sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

 

İlaç Marka İsmi: VİTACEF 400 mg Efervesan Tablet
Endikasyon bilgisi: Sefiksim adlı etken maddeyi içinde bulundurur. VİTACEF, kulak-burun-boğaz enfeksiyonları,  bronşit, farenjit, sinüzit, bademcik iltihabı, idrar yolu enfeksiyonları ve belsoğukluğunda; antibiyotik olarak
VİTACEF 400 mg sırasıyla, Antienfektifler (sistemik), Sistemik Antibakteriyeller, Diğer Beta-Laktam Antibakteriyeller, 3. kuşak sefalosporinler ve sefiksim olarak sınıflandırılmış şekilde, J01DD08 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle alabileceğiniz VİTACEF, NUVOMED İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.

Yorum Yap