VİLATİN 50 mg tablet

VİLATİN 50 mg tablet için kısa bilgi ve prospektüs pdf belgeleri ( Endikeleri, VİLATİN 50 mg tablet ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi VİLATİN 50 mg tablet hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar. )

VİLATİN 50 mg tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)


VİLATİN 50 mg tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

VİLATİN 50 mg tablet kısa ürün bilgisi

VİLATİN 50 mg tablet kısa ürün bilgisi

VİLATİN 50 mg tablet de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz VİLATİN 50 mg tablet ‘i nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. VİLATİN 50 mg tablet ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.
VİLATİN 50 mg tablet size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız ya da ilacı bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla ilaca devam etmeyi uzattığınız takdirde hastalığınızda  bir iyileşme sağlanmaz, aksine sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

Yorum Yap