Vİ-PLEX E 300 mg/2 ml 5 Ampul

Vİ-PLEX E için kısa bilgi ve prospektüs pdf belgeleri ( Endikeleri, Vİ-PLEX E ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi Vİ-PLEX E 300 mg/2 ml 5 Ampul hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar. )

Vİ-PLEX E 300 mg-2 ml 5 Ampul kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

Vİ-PLEX E 300 mg-2 ml 5 Ampul kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

Vİ-PLEX E 300 mg-2 ml 5 Ampul kısa ürün bilgisi

Vİ-PLEX E 300 mg-2 ml 5 Ampul kısa ürün bilgisi

Vİ-PLEX E de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz Vİ-PLEX E ‘yi nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. Vİ-PLEX E ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.
Vİ-PLEX E Ampul’ü size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız ya da ilacı bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla ilaca devam etmeyi uzattığınız takdirde hastalığınızda  bir iyileşme sağlanmaz, aksine sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

İlaç Marka İsmi: Vİ-PLEX E 300 mg/2 ml 5 Ampul
Endikasyon bilgisi: DL Alfa Tokoferol Asetat adlı etken maddeyi içinde bulundurur. Vİ-PLEX E,  E vitamini ilacıdır.
Vİ-PLEX E sırasıyla, Sindirim Sistemi ve Metabolizma, Vitaminler, Diğer Vitaminler ve Vitamin E (tocopherol) olarak sınıflandırılmış şekilde, A11HA03 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle alabileceğiniz Vİ-PLEX E, OSEL İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.

Yorum Yap