Etiket: öksürük kesici ilaçlar

OLEDRO Tablet

Endikasyon Bilgisi : İlacın etken maddesi  Parasetamol (250 mg), Oksolamin sitrat (100 mg), Klorfeniramin maleat (2 mg) ve Fenilefrin hidroklorür (5 mg)‘ dır. OLEDRO Tablet, ağrı kesici, ateş düşürücü, balgam eritici, …