Etiket: nezle ilaçları

OLEDRO Tablet

Endikasyon Bilgisi : İlacın etken maddesi  Parasetamol (250 mg), Oksolamin sitrat (100 mg), Klorfeniramin maleat (2 mg) ve Fenilefrin hidroklorür (5 mg)‘ dır. OLEDRO Tablet, ağrı kesici, ateş düşürücü, balgam eritici, …

ACTIDEM Şurup

Endikasyon Bilgisi : İlacın etken maddesi Triprolidin hidroklorür, Psödoefedrin hidroklorür, Dekstrometorfan hidrobromür’dür. ACTIDEM Şurup, histaminin etkilerini engelleyici, öksürük kesici ve burun/sinüslerde (burun boşluklarında) mukozanın şişkinliğini azaltarak burun tıkanıklığını giderici etkilere sahiptir. ACTIDEM, …