RALIEN 60 mg film kaplı tablet

RALIEN için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri  Endikeleri, RALIEN ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi RALIEN 60 mg film kaplı tablet hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar. )

RALIEN 60 mg film kaplı tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

RALIEN 60 mg film kaplı tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

RALIEN 60 mg film kaplı tablet kısa ürün bilgisi

RALIEN 60 mg film kaplı tablet kısa ürün bilgisi

RALIEN de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz RALIEN’i nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. RALIEN ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.
RALIEN’i size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız ya da ilacı bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla ilaca devam etmeyi uzattığınız takdirde hastalığınızda  bir iyileşme sağlanmaz, aksine sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

İlaç Marka İsmi: RALIEN 60 mg film kaplı tablet
Endikasyon bilgisi: Raloksifen adlı etken maddeyi içinde bulundurur. RALIEN, osteoporozda, estrojen reseptör modülatörü olarak kullanılır.
RALIEN sırasıyla, Ürogenital sistem ve cinsiyet hormonları, Genital sistem modülatörleri, Selectif estrogen reseptör modülatörleri ve raloksifene olarak sınıflandırılmış şekilde, G03XC01 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle alabileceğiniz RALIEN, GENERİCA İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.

Yorum Yap