POLİFLEKS İZOLEN-M % 5 dekstrozlu IV. infüz. çöz.

POLİFLEKS İZOLEN-M için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, POLİFLEKS İZOLEN-M ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi POLİFLEKS İZOLEN-M hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar.

POLİFLEKS İZOLEN-M dekstrozlu I.V. infüzyon çözeltisi kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

POLİFLEKS İZOLEN-M dekstrozlu I.V. infüzyon çözeltisi kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

POLİFLEKS İZOLEN-M dekstrozlu I.V. infüz. çöz. kısa ürün bilgisi

POLİFLEKS İZOLEN-M dekstrozlu I.V. infüz. çöz. kısa ürün bilgisi

—POLİFLEKS İZOLEN-M de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

İlaç Marka İsmi: POLİFLEKS İZOLEN-M %5 dekstrozlu I.V. infüzyon için çözelti

Endikasyon bilgisi: Dekstroz anhidr, Sodyum asetat, Potasyum klorür, Dibazik potasyum fosfat ve Sodyum klorür etken maddelerini içinde bulunduran POLİFLEKS İZOLEN-M, dehidratasyon tedavisi ve önlenmesinde kullanılır.

POLİFLEKS İZOLEN-M, İntravenöz çözeltiler / Elektrolit dengesini etkileyen çözeltiler şeklinde sınıflandırılmış olup, B05BB02 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz POLİFLEKS İZOLEN-M, POLİFARMA İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.

Yorum Yap