ONPENT 100 mg / 5 ml İ.V. İnfüzyonluk Çözelti

ONPENT 100 mg / 5 ml İ.V. İnfüzyonluk Çözelti  için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, ONPENT 100 mg / 5 ml İ.V. İnfüzyonluk Çözelti ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, ONPENT dozu; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi ONPENT 100 mg / 5 ml İ.V. İnfüzyonluk Çözelti hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar.)

ONPENT 100 mg / 5 ml İ.V. İnfüzyonluk Çözelti kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

ONPENT 100 mg - 5 ml İ.V. İnfüzyonluk Çözelti kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

ONPENT 100 mg / 5 ml İ.V. İnfüzyonluk Çözelti kısa ürün bilgisi

ONPENT 100 mg - 5 ml İ.V. İnfüzyonluk Çözelti kısa ürün bilgisi

ONPENT 100 mg / 5 ml İ.V. İnfüzyonluk Çözelti de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz ONPENT’i nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. ONPENT ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.
ONPENT’i size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız rahatsızlığınızda daha çabuk bir iyileşme sağlamaz. Ayrıca ONPENT’i bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla devam etmeyi uzattığınız takdirde ilacın sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

Yorum Yap