NETİZON Göz Damlası

Netilmisin (3 mg) ve Deksametazon (1 mg) adlı aktif maddeyi içinde bulunduran NETİZON Göz Damlası, sırasıyla; Duyu Organları, Oftalmolojik ilaçlar, Antienflamatuar Antienfektif kombinasyonları,  Kortikosteroid antienfektif kombinasyonları ve Netilmisin sülfat+Deksametazon disodyumfosfat şeklinde sınıflandırılmış olup, S01CA01 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz NETİZON, VEM İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür .

NETİZON için kısa bilgilendirme ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, NETİZON ne ilacıdır; NETİZON’a başlamadan önce uyulması gerekenler,  NETİZON dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; NETİZON kullanım şekli; yan etkileri, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi NETİZON damla ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

NETİZON 5 mg+15 mg/5 ml Göz Damlası’na ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

NETİZON 5 mg+15 mg-5 ml Göz Damlası'na ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

NETİZON 5 mg+15 mg/5 ml Göz Damlası’nın kısa ürün bilgilendirmesi

NETİZON 5 mg+15 mg-5 ml Göz Damlası'nın kısa ürün bilgilendirmesi

NETİZON da dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz NETİZON’u nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. NETİZON’u size verilen dozlardan daha fazla kullanmayınız. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. NETİZON alımı yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.

Yorum Yap