NAZETİN 0,14 mg/püskürtme burun spreyi

NAZETİN için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, NAZETİN ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi NAZETİN burun spreyi  hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar.

NAZETİN 0,14 mg-püskürtme burun spreyi kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

NAZETİN 0,14 mg-püskürtme burun spreyi kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

NAZETİN 0,14 mg-püskürtme burun spreyi kısa ürün bilgisi

NAZETİN 0,14 mg-püskürtme burun spreyi kısa ürün bilgisi

—NAZETİN SPREY  de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz NAZETİN’i nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.
—NAZETİN SPREY ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir. NAZETİN’i size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız ya da ilacı bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla ilaca devam etmeyi uzattığınız takdirde hastalığınızda  bir iyileşme sağlanmaz, aksine sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

İlaç Marka İsmi: NAZETİN 0,14 mg/püskürtme burun spreyi

Endikasyon bilgisi: azelastin adlı etken maddeyi içinde bulunduran NAZETİN burun spreyi, vazomotor rinitte; antialerjik

NAZETİN sırasıyla, Solunum Sistemi, Nazal İlaçlar, Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Topikal Kullanılan Nazal Preparatlar, Antiallerjikler (kortikosteroidler hariç) ve azelastin olarak sınıflandırılmış şekilde, R01AC03 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz NAZETİN, BERKO İLAÇ VE KİMYA SANAYİ firmasının ürünüdür.

Yorum Yap