NASOWELL burun spreyi

NASOWELL için kısa bilgi ve prospektüs pdf belgeleri aşağıdadır.( Endikeleri, NASOWELL ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi NASOWELL hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar. )

NASOWELL burun spreyi kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

NASOWELL burun spreyi kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

NASOWELL burun spreyi kısa ürün bilgisi
NASOWELL burun spreyi kısa ürün bilgisi

İlaç Marka İsmi: NASOWELL 1 mg/ml + 50 mg/ml burun spreyi
Endikasyon bilgisi: ksilometazolin ve dekspantenol adlı etken maddeyi içinde bulundurur. NASOWELL, burun tıkanıklığında; burun açıcı olarak.

NASOWELL sırasıyla, Solunum Sistemi, Nazal İlaçlar, Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar, Sempatomimetik kombinasyonları (kortikosteroidler hariç) ve ksilometazolin + dekspanten ololarak sınıflandırılmış şekilde, R01AB06 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle alabileceğiniz NASOWELL, WORLD MEDİCİNE İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.

 

NASOWELL de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. NASOWELL ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.

Yorum Yap