M-FURO MANT Krem

Mometazon furoat ve terbinafin hidroklorür etken maddesini  içinde bulunduran M-FURO MANT Krem sırasıyla; Dermatolojikler, Topikal Antifungaller, Topikal kullanım için diğer antifungaller, kombinasyonlar ve Terbinafin hidroklorür +Mometazon şeklinde sınıflandırılmış olup, D01AE20 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz M-FURO MANT, ORVA İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.

M-FURO MANT için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, M-FURO MANT ne ilacıdır; M-FURO MANT’a başlamadan önce uyulması gerekenler, M-FURO MANT dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; M-FURO MANT kullanım şekli; M-FURO MANT yan etkisi, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi M-FURO MANT Krem ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

M-FURO MANT Krem’e ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

M-FURO MANT Krem'e ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

M-FURO MANT Krem’in Kısa Ürün Bilgisi

M-FURO MANT Krem'in Kısa Ürün Bilgisi

M-FURO MANT da dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde etkiler. M-FURO MANT’ ı size verilen dozlardan daha fazla kullanmayınız. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

Yorum Yap