LİMEXİD 2 mg/1 ml IV İnfüz. İçin Çöz. İçeren Flakon

 

LİMEXİD için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, LİMEXİD ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi LİMEXİD 2 mg/1 ml IV İnfüzyon İçin Çözelti İçeren Flakon  hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar.)

LİMEXİD 2 mg-1 ml IV İnfüzyon İçin Çözelti İçeren Flakon kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

LİMEXİD 2 mg-1 ml IV İnfüzyon İçin Çözelti İçeren Flakon kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

LİMEXİD 2 mg-1 ml IV İnfüzyon İçin Çözelti İçeren Flakon kısa ürün bilgisi

LİMEXİD 2 mg-1 ml IV İnfüzyon İçin Çözelti İçeren Flakon kısa ürün bilgisi

Endikasyon bilgisi: linezolid etken maddesini içinde bulunduran LİMEXİD flakon, bakteriyel cilt enfeksiyonları ve zatürrede; antibiyotik

LİMEXİD, hamilelikte C kategorisindedir, emzirme döneminde hekiminize danışmadan kullanmayınız.

LİMEXİD Flakon sırasıyla Antienfektifler, Sistemik Antibakteriyeller, Diğer Antibakteriyeller ve linezolid şeklinde sınıflandırılmış olup, J01XX08 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz LİMEXİD, KOÇAK FARMA İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.
LİMEXİD de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz LİMEXİD’i nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. LİMEXİD ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.
LİMEXİD’i size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız hastalığınızda daha çabuk bir iyileşme sağlamaz. Ayrıca LİMEXİD’i bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla devam etmeyi uzattığınız takdirde ilacın sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

Yorum Yap