KUVAN 100 mg Çözünebilir Tablet

KUVAN için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, KUVAN ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, KUVAN dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi KUVAN Çözünebilir Tablet hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar.)

KUVAN Çözünebilir Tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

KUVAN Çözünebilir Tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

KUVAN Çözünebilir Tablet kısa ürün bilgisi

KUVAN Çözünebilir Tablet kısa ürün bilgisi

Sapropterin dihidroklorür adlı etken maddeyi içinde bulundurur.

KUVAN Çözünebilir Tablet sırasıyla; Sindirim Sistemi ve Metabolizma, Çeşitli Sindirim Sistemi ve Metabolizma Ürünleri ve sapropterin şeklinde sınıflandırılmış olup, A16AX07 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz KUVAN, BİOMARİN İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.
KUVAN da dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz KUVAN’ı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. KUVAN ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.
KUVAN’ı verilen dozlardan daha fazla kullanmanız rahatsızlığınızda daha çabuk bir iyileşme sağlamaz. Ayrıca KUVAN’ı bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla devam etmeyi uzattığınız takdirde ilacın sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

Yorum Yap