Bu sayfa ilacweb.com’un kullanım şartlarını listelemektedir:

1) İlacWeb.com Üzerine:

Sitemizdeki bilgiler tamamıyla bizim tarafımızdan yazılmaktadır.Hiçbir şekilde kopyala/yapıştır içermez. İlaçlara dair bilgiler ilaçların prospektüslerinden, sağlık makaleleri ise yazıldıkları orijinal dilden Türkçe’ye çevrilerek ve kaynağı ile ziyaretçilerimize sunulmaktadır.  Bu kriterlere uymadığını düşündüğünüz herhangi bir materyalin ilacweb.com bünyesinde bulunduğunu düşünüyorsanız; bizimle iletişim‘e geçiniz.

2) İlacweb.com Materyallerinin Kopyalanması ya da Çoğaltılması Üzerine:

Ilacweb.com bünyesinde bulunan bütün özgün içerikler söz konusu içeriğin linki -dofollow- şekilde verilmediği sürece kopyalanamaz.

3) İlacweb.com’un Sorumluluğu Üzerine:

Ilacweb.com sadece bilgi vermek amaçlı bir platformdur, sitemizde bulunan bilgiler sonucunda oluşabilecek herhangi bir zarardan ilacweb.com sorumlu tutulamaz. Sitemiz üzerindeki ilaçlara ve sağlık makalelerine ya da hastalıklara ilişkin bilgiler doktorların verdiği/vereceği bilgilerle ya da tavsiyelerle eş tutulmamalıdır. Sitemiz üzerindeki bilgilerin tam ve yüzde-yüz doğruluğu konusunda garanti vermemekle beraber, içeriklerin güvenilir kaynaklardan -ilaçların prospektüslerinden- derlendiğini belirtmek isteriz. İlacweb.com’un ziyaretçilerimize başlıca tavsiyesi doktorun direktiflerinin dışına çıkmamalarıdır. Lütfen, doktora danışmadan ilaç kullanmayınız.

Sitemizin kullanımı sonucunda herhangi bir sebepten oluşabilecek bir zarardan ilacweb.com sorumlu değildir.

4) İlacweb.com’un Hizmet Sınırları Üzerine:

Ilacweb.com herhangi bir ürünün ticari satışını yapmaz. Buna binaen, herhangi bir ürün satışına ya da ticari faaliyete taraf değildir. İlacweb.com, ticari sitelere yönelen linkler üzerinden sorumlu tutulamaz. İlacweb.com sadece hastalıklar ve ilaçlar hakkında bilgi vermek üzerine kurulu basit bir sitedir.

5) İlacweb.com Yorumlar Üzerine:

Ilacweb.com’un içeriklerine yapılan yorumlardan ilacweb.com sorumlu tutulamaz, sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir.

Bu şartlar ilacweb.com’u kullanan her ziyaretçiyi bağlar. İlacweb.com’u kullanıyorsanız, bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.