İNAPROL 250 mg Suppozituar

İNAPROL için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, İNAPROL ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi İNAPROL 250 mg Suppozituar hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar.

İNAPROL Suppozituar kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

İNAPROL Suppozituar kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

İNAPROL Suppozituar kısa ürün bilgisi

İNAPROL Suppozituar kısa ürün bilgisi

—İNAPROL Suppozituar  da dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz İNAPROL’u nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.
—İNAPROL Suppozituar ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir. İNAPROL’u size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız ya da ilacı bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla ilaca devam etmeyi uzattığınız takdirde hastalığınızda  bir iyileşme sağlanmaz, aksine sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

İlaç Marka İsmi: İNAPROL 250 mg Suppozituar

Endikasyon bilgisi: naproksen adlı etken maddeyi içinde bulunduran İNAPROL SUPPOZİTUAR, romatizma, kireçlenme, siyatik, burs, tendon ağrısı, yaralanma veya kaza sonucu oluşan şişme ve ağrı, gut atakları, regl ağrısı, baş-diş ağrısı, diş çekiminden ve ameliyattan sonraki ağrıda; NSAİİ, analjezik ve antipiretik.

İNAPROL Suppozituar  sırasıyla, Kas İskelet Sistemi ilaçları; Antienflamatuar ve antiromatikler (nonsteroid); Propiyonik asit türevleri ve naproksen sodyum olarak sınıflandırılmış şekilde, M01AE02 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz İNAPROL, HÜSNÜ ARSAN İLAÇLARI firmasının ürünüdür.

Yorum Yap