HARDCIS 5 mg Film Kaplı Tablet

Tadalafil adlı etken maddeyi içinde bulunduran HARDCIS 5 mg Film Tablet, sırasıyla; Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları, Ürolojikler, Erektil disfonksiyon ilaçları ve tadalafil şeklinde sınıflandırılmış olup, G04BE08 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz HARDCIS 5 mg, DEVA HOLDİNG firmasının ürünüdür.

HARDCIS için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, HARDCIS ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, HARDCIS dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; HARDCIS kullanım şekli; HARDCIS tablet yan etkisi, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi HARDCIS tablet ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

HARDCİS 5 mg film kaplı tablet’e ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

HARDCİS 5 mg film kaplı tablet'e ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

HARDCİS 5 mg film kaplı tablet’in Kısa Ürün Bilgisi

HARDCİS 5 mg film kaplı tablet'in Kısa Ürün Bilgisi

Endikasyon bilgisi: İlacın etken maddesi Tadalafil, erektil disfonksiyonda; fosfodiesteraz tip 5 inhibitörü

günde 5 mg

Kontrendikeleri: kalp hastalığı, anjina pektoris, miyokard infarktüsü, kalp ritminde bozukluk, inme, göz felci, hipertansiyon, hipotansiyon, böbrek yetmezliği,

Etkileşim: epilepsi ilaçları, hipertansiyon ilaçları, Riosiguat, antifungal ve antibakteriyel ilaçlar.

Yüzde kızarıklık, miyalji, bacaklar kollar ya da sırtta ağrı, dispepsi, burunda tıkanıklık HARDCIS Tablet’in yaygın yan etkileridir.

HARDCIS tablet de dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. HARDCIS ’i size verilen dozlardan daha fazla kullanmayınız. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

Yorum Yap