ETOPAİN 300 mg Film Kaplı Tablet

Etodolak etken maddesini içinde bulunduran ETOPAİN 300 mg Film Kaplı Tablet, sırasıyla; Kas-İskelet Sistemi, Antienflamatuar ve Antiromatikler, Antienflamatuar ve Antiromatik ilaçlar ( Steroid Olmayan), Asetik asit türevleri ve etodolak şeklinde sınıflandırılmış olup, M01AB08 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal  reçete ile temin edebileceğiniz ETOPAİN, ADEKA İLAÇ SANAYİ  firmasının ürünüdür.

ETOPAİN için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, ETOPAİN ne ilacıdır; ETOPAİN’e başlamadan önce uyulması gerekenler, ETOPAİN dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; ETOPAİN kullanım şekli; ETOPAİN tablet yan etkisi, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi ETOPAİN tablet ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

ETOPAİN 300 mg Film Kaplı Tablet’e ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

ETOPAİN 300 mg Film Kaplı Tablet'e ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

ETOPAİN 300 mg Film Kaplı Tablet’in Kısa Ürün Bilgisi

ETOPAİN 300 mg Film Kaplı Tablet'in Kısa Ürün Bilgisi

ETOPAİN de dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde etkiler. ETOPAİN’i size verilen dozlardan daha fazla kullanmayınız. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

Yorum Yap