DEMENT COMBİ 10 mg/20 mg Ağızda Dağılan Tablet

DEMENT COMBİ için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, DEMENT COMBİ ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, DEMENT COMBİ dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi DEMENT COMBİ 10 mg/20 mg Ağızda Dağılan Tablet hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar.)

DEMENT COMBİ 10 mg-20 mg Ağızda Dağılan Tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

DEMENT COMBİ 10 mg-20 mg Ağızda Dağılan Tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

DEMENT COMBİ 10 mg-20 mg Ağızda Dağılan Tablet kısa ürün bilgisi

DEMENT COMBİ 10 mg-20 mg Ağızda Dağılan Tablet kısa ürün bilgisi

Endikasyon bilgisi: donepezil (10 mg) ve Memantin (20 mg) etken maddesini içinde bulunduran DEMENT COMBİ 10 mg/20 mg tablet , şiddetli veya orta derecede Alzheimer hastalığı bulunan kişilerde bellek bozukluğu tedavisinde; anti-demans

DEMENT COMBİ, hamilelikte C kategorisindedir, emzirme döneminde kullanılmaz.

DEMENT COMBİ kontrendikeleri: duyarlılık reaksiyonu.

DEMENT COMBİ yan etki: baş ağrısı, diyare, mide bulantısı,

DEMENT COMBİ 10 mg/20 mg Tablet sırasıyla; Sinir Sistemi, Psikoanaleptikler, Anti-demans ilaçlar, Antikolinesterazlar ve memantin + donepezil şeklinde sınıflandırılmış olup, N06DA52 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz DEMENT COMBİ, ALİ RAİF İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.

DEMENT COMBİ de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz DEMENT COMBİ’yi nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. DEMENT COMBİ ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir. DEMENT COMBİ’yi size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız rahatsızlığınızda daha çabuk bir iyileşme sağlamaz.

Yorum Yap