CERNEVİT IV/IM liyofilize toz

CERNEVİT için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, CERNEVİT ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi CERNEVİT IV/IM enj/inf. çöz. haz. için liyofilize toz hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar.

CERNEVİT IV/IM liyofilize toz kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

CERNEVİT IM-IV liyofilize toz kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

CERNEVİT IV/IM liyofilize toz kısa ürün bilgisi

CERNEVİT IM-IV liyofilize toz kısa ürün bilgisi

—CERNEVİT de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

İlaç Marka İsmi: CERNEVIT IV/IM enjeksiyonluk / infüzyonluk çözelti hazırlamak için liyofilize toz

Endikasyon bilgisi: Vitamin(A-C-E-D3-B1-B2-B6-B12), Nikotinamid, D-Biotin, Pantotenik asit ve Folik asit etken maddelerini içinde bulunduran CERNEVİT, multivitamin ilacıdır.

CERNEVİT sırasıyla, Sindirim Sistemi ve Metabolizma, Vitaminler, multivitaminler, İntravenöz çözelti eklentileri, vitaminler ve multivitamin şeklinde sınıflandırılmış olup, B05XC ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz CERNEVİT, EİP ECZACIBAŞI İLAÇ firmasının ürünüdür.

Yorum Yap