CELLCEPT 500 mg  I.V. İnfüzyon İçin Toz İçeren Flakon

Mikofenolat mofetil  adlı etken maddeyi içinde bulunduran CELLCEPT 500 mg  I.V. Flakon, sırasıyla; Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar, İmmünosüpresanlar, İmmünosüpresanlar, Selektif immünosüpresanlar ve mikofenolat şeklinde sınıflandırılmış olup, L04AA06 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz CELLCEPT, ROCHE MÜSTAHZARLARI SANAYİ  firmasının ürünüdür .

CELLCEPT için kısa bilgilendirme ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, CELLCEPT ne ilacıdır; CELLCEPT’e başlamadan önce uyulması gerekenler,  CELLCEPT dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; CELLCEPT kullanım şekli; yan etkileri, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi CELLCEPT Flakon ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

CELLCEPT 500 mg  I.V. İnfüzyon İçin Toz İçeren Flakon’a ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

CELLCEPT 500 mg I.V. İnfüzyon İçin Toz İçeren Flakon'a ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

CELLCEPT 500 mg  I.V. İnfüzyon İçin Toz İçeren Flakon’un kısa ürün bilgilendirmesi

CELLCEPT 500 mg I.V. İnfüzyon İçin Toz İçeren Flakon'un kısa ürün bilgilendirmesi

Hekiminiz CELLCEPT’i nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. CELLCEPT’i size verilen dozlardan daha fazla kullanmayınız. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. CELLCEPT alımı yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.

Yorum Yap