CANEPHRON Kaplı Tablet

Kırmızı kantaron, biberiye yaprağı ve selamotu kökü etken maddesini içinde bulunduran CANEPHRON Kaplı Tablet, sırasıyla; Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları, Ürolojikler, Diğer Ürolojikler ve biberiye yaprağı, selamotu kökü, kırmızı kantaron şeklinde sınıflandırılmış olup, G04BX ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden reçetesiz temin edebileceğiniz CANEPHRON, BİONORİCA İLAÇ firmasının ürünüdür.

CANEPHRON için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, CANEPHRON ne ilacıdır; CANEPHRON’a başlamadan önce uyulması gerekenler, CANEPHRON dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; CANEPHRON kullanım şekli; CANEPHRON tablet yan etkisi, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi CANEPHRON tablet ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

CANEPHRON Kaplı Tablet’e ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

CANEPHRON Kaplı Tablet'e ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

CANEPHRON Kaplı Tablet’in Kısa Ürün Bilgisi

CANEPHRON Kaplı Tablet'in Kısa Ürün Bilgisi

CANEPHRON da dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde etkiler. CANEPHRON’u size verilen dozlardan daha fazla kullanmayınız. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

Yorum Yap