ATRASYL 50 mg/5 ml i.v Ampul

ATRASYL için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, ATRASYL ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, ATRASYL dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli;  istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi ATRASYL 50 mg/5 ml i.v. enjeksiyon ve infüzyon için çözelti içeren ampul hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar.)

ATRASYL 50 mg-5 ml i.v Ampul kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

ATRASYL 50 mg-5 ml i.v Ampul kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

ATRASYL 50 mg-5 ml i.v Ampul kısa ürün bilgisi

ATRASYL 50 mg-5 ml i.v Ampul kısa ürün bilgisi

Endikasyon bilgisi: Atrakuryum besilat adlı etken maddeyi içinde bulunduran ATRASYL 50 mg/5 ml i.v Ampul, cerrahi girişimlerde ve kontrollü ventilasyonun kolaylaştırılmasında; kas gevşetici.

ATRASYL 50 mg kontrendikeleri: aşırı duyarlılık.

ATRASYL 50 mg yan etki: ciltte kızarıklık. düşük tansiyon.

ATRASYL 50 mg/5 ml i.v Ampul, sırasıyla; Kas-İskelet Sistemi, Kas Relaksanları, Periferik Etkili Kas Gevşeticiler, Diğer Kuaterner Amonyum Bileşikleri ve Atrakuryum şeklinde sınıflandırılmış olup, M03AC04 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz ATRASYL, PHARMADA İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.

Yorum Yap