ANESED-R 0,5 mg/5 ml I.V. Ampul

ANESED-R için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, ANESED-R ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, ANESED-R dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi ANESED-R 0,5 mg/5 ml I.V. Ampul hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar.)

ANESED-R 0,5 mg/5 ml I.V. Ampul kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

ANESED-R 0,5 mg-5 ml I.V. Ampul kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

ANESED-R 0,5 mg-5 ml I.V. Ampul kısa ürün bilgisi

ANESED-R 0,5 mg-5 ml I.V. Ampul kısa ürün bilgisi

Endikasyon bilgisi: Flumazenil etken maddesini içinde bulunduran ANESED-R,  Anestezide, yoğun bakımda ve nedeni bilinmeyen şuur kaybına yaklaşımda; Benzodiazepin reseptör antagonisti olarak.

ANESED-R 0,5 mg/5 ml I.V. Ampul sırasıyla;  Çeşitli ilaçlar, Diğer Tüm Terapötik İlaçlar, Antidotlar ve Flumazenil şeklinde sınıflandırılmış olup, V03AB25 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz ANESED-R, Polifarma İlaç Sanayi firmasının ürünüdür.
ANESED-R de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz ANESED-R’yi nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. ANESED-R ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.
ANESED-R’yi size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız rahatsızlığınızda daha çabuk bir iyileşme sağlamaz. Ayrıca ANESED-R’yi bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla devam etmeyi uzattığınız takdirde ilacın sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

Yorum Yap