ANCATİS 10 mg film kaplı tablet

ANCATİS 10 mg için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, ANCATİS ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi ANCATİS 10 mg film kaplı tablet hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar. )

ANCATİS 10 mg film kaplı tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

ANCATİS 10 mg film kaplı tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

ANCATİS 10 mg film kaplı tablet kısa ürün bilgisi

ANCATİS 10 mg film kaplı tablet kısa ürün bilgisi

—ANCATİS 10 mg tablet de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz ANCATİS’i nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.
—ANCATİS 10 mg tablet ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir .ANCATİS’i size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız ya da ilacı bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla ilaca devam etmeyi uzattığınız takdirde hastalığınızda  bir iyileşme sağlanmaz, aksine sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

İlaç Marka İsmi: ANCATİS 10 mg film kaplı tablet

Endikasyon bilgisi: Ambrisentan etken maddesini içinde bulunduran ANCATİS 10 mg, pulmoner arteriyel hipertansiyonda; antihipertansif

ANCATİS 10 mg sırasıyla, Kalp Damar Sistemi, Antihepersansifler, Diğer antihipertansifler ve ambrisentan olarak sınıflandırılmış şekilde, C02KX02 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz ANCATİS, SANOVEL İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.

Yorum Yap