ALUNBRIG 30 mg Film Kaplı Tablet

Brigatinib adlı etken maddeyi içinde bulunduran ALUNBRIG 30 mg Film Kaplı Tablet sırasıyla; Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar, Antineoplastikler, Diğer Antineoplastik Ajanlar, protein kinaz inhibitörleri ve Brigatinib şeklinde sınıflandırılmış olup, L01XE43 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden kısıtlanmış beyaz reçeteyle temin edebileceğiniz ALUNBRIG 30 mg, TAKEDA İLAÇ SAĞLIK SANAYİ firmasının ürünüdür.

ALUNBRIG 30 mg için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, ALUNBRIG ne ilacıdır; ALUNBRIG’e başlamadan önce uyulması gerekenler, ALUNBRIG dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; ALUNBRIG kullanım şekli; ALUNBRIG tablet yan etkisi, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi ALUNBRIG tablet ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

ALUNBRIG 30 mg Film Kaplı Tablet’e ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

ALUNBRIG 30 mg Film Kaplı Tablet'e ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

ALUNBRIG 30 mg Film Kaplı Tablet’in Kısa Ürün Bilgisi

ALUNBRIG 30 mg Film Kaplı Tablet'in Kısa Ürün Bilgisi

ALUNBRİG de dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde etkiler. ALUNBRİG’i size verilen dozlardan daha fazla kullanmayınız. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

Yorum Yap