ALLERGODİL Göz damlası

ALLERGODİL için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, ALLERGODİL ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi ALLERGODİL Göz Damlası  hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar.

ALLERGODİL Göz damlası kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

ALLERGODİL Göz damlası kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

ALLERGODİL Göz damlası kısa ürün bilgisi

ALLERGODİL Göz damlası kısa ürün bilgisi

—ALLERGODİL Göz damlası da dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz ALLERGODİL’i nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.
—ALLERGODİL Göz damlası ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir. ALLERGODİL’i size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız ya da ilacı bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla ilaca devam etmeyi uzattığınız takdirde hastalığınızda  bir iyileşme sağlanmaz, aksine sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

İlaç Marka İsmi: ALLERGODİL Göz damlası

Endikasyon bilgisi: azelastin adlı etken maddeyi içinde bulunduran ALLERGODİL Göz damlası, gözlerde yaşarma, kızarıklık ve kaşıntı ile belirgin alerjik konjunktivitte; antialerjik.

ALLERGODİL sırasıyla, Duyu Organları, Oftalmolojik İlaçlar, Dekonjestanlar ve  Antiallerjikler, azelastin-oftalmik olarak sınıflandırılmış şekilde, S01GX07 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz ALLERGODİL, MEDA PHARMA İLAÇ SANAYİ  firmasının ürünüdür.

Yorum Yap