Bepanthol Ultra Protect Body Lotion

Endikasyon Bilgisi:

İlacın Etken Maddesi  Provitamin B5, Glisin, Alfa – tokoferil asetat (E vitamini) ‘dır. Bepanthol Ultra Protect Body Lotion , cildin yeniden canlanmasını sağlayan, cildi yumuşatan ve cildi dış etkenlerden koruyarak cildin erken yaşlanmasını önleyen bir ilaçtır.

Bepanthol Ultra Protect Body Lotion  Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar:

  1. İlacın etken maddesine karşı bir alerjiniz varsa bu ilacı kullanmanız önerilmez.
  2. Cildin yeniden canlanmasını sağlayan ve cildi dış etkenlerden (güneşlenme) koruyarak cildin erken yaşlanmasını önleyen bir ilaçtır.
  3. Bu ilacı vücudunuzun suyla (banyo, duş gibi) her temasından sonra tüm vücudunuza sürünüz ve hafifçe masaj yapınız. Gün içerisinde bir kaç kere uygulayabilirsiniz.
  4. Bu ilacın gözlerinize veya ağız içine kaçmasından sakınınız. İlacın kaza ile bu bölgelere teması halinde ilgili bölgeyi  bol su ile yıkayınız.
  5. Gebelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışmadan bu ilacı kullanmamalısınız.

Bepanthol Ultra Protect Body Lotion’un kullanım Şekli:

  1. Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi süresince lütfen doktorunuzun direktiflerine uyunuz.
  2. Bu ilacı vücudunuzun suyla (banyo, duş gibi) her temasından sonra tüm vücudunuza sürünüz ve hafifçe masaj yapınız. Gün içerisinde bir kaç kere uygulayabilirsiniz.

 

İlacın Olası Yan Etkileri :

  1. Karın ağrısı , nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde , dudaklarda , dilde ve boğazda şişlik gibi bir durumda doktorunuzu bilgilendiriniz.

 

 

İlaç Etken Maddesi:   Provitamin B5, Glisin, Alfa – tokoferil asetat (E vitamini)

İlaç Marka İsmi: Bepanthol Ultra Protect Body Lotion

 

 

Bir Yorum Yazın